Adunarea Generală a FRT nu a întrunit cvorumul necesar, o nouă şedinţă fiind convocată pentru 6 mai
14:20, 29 Mart. 2011
Adunarea Generală Ordinară a Federaţiei Române de Tenis de marţi nu s-a putut desfăşura deoarece la şedinţă nu au fost prezenţi cel puţin două treimi dintre membrii cu drept de vot, o nouă convocare urmând să fie făcută pentru data de 6 mai.