Un pacient bolnav de cancer, suspect de COVID-19, s-a sinucis la Spitalul din Constanţa după o intervenţie de succes
09:18, 28 Feb. 2021
Bărbatul de 79 de ani fusese operat la Spitalul din Constanţa pentru boala sa cronică şi intervenţia fusese o reuşită. Duminică dimineaţa, bărbatul s-a sinucis, aruncându-se de la etajul cinci al unităţii medicale. Medicii care au intervenit pentru a-i acorda primul ajutor nu au reuşit să îl readucă la viaţă, fiind constatat decesul. „Am fost […]