În plină epidemie de COVID-19, oamenii merg înghesuiţi cu microbuzele în Constanţa. „Am ajuns la serviciu cu ochii în lacrimi”
16:34, 26 Mart. 2020
Joi, o femeie din Constanţa a postat pe Facebook o imagine cu un microbuz ticsit de oameni, care stăteau atât jos, pe scaune, cât şi în picioare, pe culoarul vehiculului plin de pasageri. Femeia s-a plâns că acestea sunt condiţiile în care trebuie să ajungă la muncă. „Stimată doamnă primar, vă exemplific modul în care […]