Românii cred că medicii şi profesorii merită cele mai mari venituri
14:05, 16 Feb. 2010
Românii cred că medicii şi profesorii ar trebui să aibă cele mai mari salarii, iar în coada clasamentului se află judecătorii, poliţiştii, parlamentarii, procurorii, funcţionarii din diverse instituţii publice.