Majoritatea românilor spun că economisirea este importantă, dar nu au bani puşi deoparte
15:19, 14 Oct. 2009
Majoritatea românilor declară că economisirea este importantă, dar peste 60% dintre participanţii la un sondaj nu au bani puşi deoparte, şi nu se aşteaptă la o îmbunătăţire a situaţiei în următorii cinci ani.