Berceanu revine şi anunţă că doar patru angajaţi de la Nădlac vor fi demişi pentru incidentul AC/DC
15:33, 17 Iun. 2010
Ministrul Transporturilor Radu Berceanu a revenit asupra afirmaţiilor cu privire la angajaţii de la Vama Nădlac sancţionaţi în urma incidentului cu AC/DC, precizând că doar cei patru care lucrau pe sensul de ieşire din ţară în tura respectivă vor fi demişi, nu toţi zece, cum afirma anterior.