Sorin Cârţu îşi acuză jucătorii că au dat dovadă de „nesimţire şi lipsă de responsabilitate”
20:35, 05 Mai 2010
Antrenorul echipei Pandurii, Sorin Cârţu, şi-a criticat jucătorii după meciul cu Poli Iaşi, scor 1-1, din etapa a XXXI-a a Ligii I, spunând despre aceştia că au dat dovadă de "nesimţire şi lipsă de responsabilitate".