Stoichiţă: Sunt învăţat cu schimbările, dar nu sunt laş să plec acum
21:11, 01 Mai 2010
Antrenorul Mihai Stoichiţă a declarat, după eşecul suferit de Steaua, scor 1-2, cu Unirea Alba Iulia, în urma căruia finanţatorul Gigi Becali a spus că va renunţa la serviciile tehnicianului la finalul sezonului, că e "învăţat cu schimbările", dar nu este laş să plece acum de pe banca tehnică.