Guvernul a decis să amâne la plată, pentru 2012-2014, şi indemnizaţiile revoluţionarilor
17:23, 17 Iun. 2010
Guvernul a decis să amâne la plată şi indemnizaţiile restante destinate revoluţionarilor, banii urmând să fie achitaţi eşalonat, în intervalul 2012-2014, fără ca decizia să afecteze plăţile curente.