Transportatorii români ameninţă cu blocarea vămilor la graniţa cu Ungaria. Acuzaţiile aduse poliţiştilor de frontieră maghiari
13:12, 06 Nov. 2019
Transportatorii români ameninţă cu blocarea vămilor la graniţa cu Ungaria din cauza „excesului de zel” de care dau dovadă poliţiştii de frontieră maghiari la controlul camioanelor de marfă. La vamă cozile se întind pe 25 de kilometri.