Beyonce va cânta imnul la ceremonia de învestire a lui Barack Obama
07:58, 10 Ian. 2013
Cântăreaţa americană Beyonce, o prietenă a cuplului prezidenţial, va cânta imnul Statelor Unite în faţa a sute de mii de persoane la depunerea jurământului de către Barack Obama la 21 ianuarie, a anunţat comitetul de organizare miercuri.