Băsescu s-a întors din Polonia, folosind de la Oradea la Bucureşti o aeronavă de mici dimensiuni
10:22, 19 Apr. 2010
Preşedintele Traian Băsescu s-a întors, în noaptea de duminică spre luni, la Bucureşti, după ce a participat, în Polonia, la funeraliile preşedintelui Lech Kaczynski, şeful statului deplasându-se cu o aeronavă de mici dimensiuni de la Oradea spre Capitală.