Grigoraş: Sunt foarte supărat, am fi meritat o victorie, am fost mai buni decât Steaua
00:05, 29 Apr. 2011
Antrenorul formaţiei Pandurii, Petre Grigoraş, a declarat că este "foarte supărat" după meciul terminat la egalitate, scor 1-1, cu Steaua, menţionând că formaţia sa ar fi putut să conducă la pauză cu 3-0 şi ar fi meritat în final o victorie, transmite ecorespondentul MEDIAFAX.