Mariana Bitang: Trebuie să recunoaştem că alţii sunt mai buni ca noi, în prezent!
21:05, 20 Oct. 2010
Antrenorul coordonator al lotului feminin, Mariana Bitang, care nu a făcut deplasarea la CM de la Rotterdam, a declarat, miercuri, pentru MEDIAFAX, că se aştepta ca Rusia să câştige titlul mondial, apreciind că România trebuie să-şi recunoască poziţia mondială în acest moment.