Peste 500 de poliţişti şi jandarmi vor asigura paza la FC Timişoara – Şahtior Doneţk
13:32, 04 Aug. 2009
Un număr de 250 de jandarmi, o sută de poliţişti şi 180 de agenţi de pază vor fi mobilizaţi pentru a asigura ordinea la meciul de miercuri dintre F.C. Timişoara şi Şahtior Doneţk, considerat unul cu grad ridicat de risc.