Steaua va disputa primul meci din grupa K a Ligii Europa la Liverpool
16:46, 27 Aug. 2010
Steaua va debuta în grupa K a Ligii Europa la 16 septembrie, în deplasare, într-un meci împotriva formaţiei FC Liverpool, ultima partidă urmând să o susţină în Italia, la 15 decembrie, în compania echipei SSC Napoli, informează site-ul oficial al UEFA.