Mihai Stoichiţă: A fost un meci frumos, în care ne-am bătut singuri
23:30, 10 Mai 2010
Antrenorul echipei Steaua, Mihai Stoichiţă, a declarat, luni, după înfrângerea de pe terenul formaţiei FC Vaslui, scor 1-2, că a fost un meci frumos, în care elevii s-au bătut singuri.