Şumudică: În meciul cu Steaua vrem să facem uitat eşecul de la Cluj
08:16, 06 Apr. 2010
Antrenorul ACF Gloria Bistrița, Marius Șumudică, a declarat că echipa sa porneşte cu şansa a doua în meciul cu FC Steaua de miercuri, din etapa aXXVI-a a Ligii I, dar că jucătorii săi vor să facă uitat eşecul de la Cluj în această partidă decisivă.