Reprezentanţi ai UNPR susţin că au fost atacaţi cu bâte şi săbii de către „oamenii lui Vanghelie”
15:34, 08 Iul. 2011
Un grup de reprezentanţi ai UNPR Sector 5 a fost atacat cu bâte, sticle şi săbii, joi seară, de către "oamenii lui Marian Vanghelie", la o întâlnire cu "cetăţenii din această zonă", susţine preşedintele filialei UNPR, Corin Romanescu, într-un comunicat remis, vineri, agenţiei MEDIAFAX.