Blaga către pompierii decoraţi: Mulţumesc pentru curajul şi altruismul dovedite la Giuleşti
14:08, 25 Aug. 2010
Ministrul Administraţiei şi Internelor, Vasile Blaga, a declarat, miercuri, la ceremonia de avansare în grad a pompierilor care au intervenit la Maternitatea Giuleşti, că le mulţumeşte acestora pentru curajul şi alturismul dovedite, precum şi pentru eficienţa fiecărei acţiuni.