Janet Jackson, internată de urgenţă (Video)
12:08, 30 Sept. 2008
Cântăreaţa americană Janet Jackson a fost internată de urgenţă într-un spital din Montreal, Canada, după ce a leşinat în timpul unei probe de sunet pe care o făcea înaintea unui concert, luni seară, în prezent artista aflându-se sub supravegherea medicilor.