Paleologu:Ştiu oameni care au făcut mult pentru PDL şi Băsescu, când se împart funcţii sunt ignoraţi
15:18, 21 Ian. 2010
Deputatul PDL Teodor Paleologu a declarat, joi, la o dezbatere organizată de Institutul de Studii Populare, că mulţi oameni pe care îi cunoaşte şi nu sunt membri de partid au făcut mult pentru PDL şi Traian Băsescu, iar când sunt împărţite funcţiile nu sunt luaţi în seamă.