Mihai Stoica: Mai avem destul până să devenim o echipă puternică
23:57, 01 Dec. 2008
Preşedintele clubului Unirea Urziceni, Mihai Stoica, a declarat, luni seară, că golul primit în minutul 90 al meciului cu Steaua, scor 1-0, din ultima etapă a Ligii I, arată că gruparea ialomiţeană mai are destul până să devină o echipă cu adevărat puternică.