Opriţa: Cei trei mineri aduşi la Spitalul de Urgenţă Floreasca sunt operaţi
15:49, 16 Nov. 2008
Cei trei mineri de la Petrila aduşi, duminică, la Spitalul de Urgenţă Floreasca din Capitală sunt de mai bine de două ore în sălile de operaţie, a declarat purtătorul de cuvânt al unităţii sanitare, medicul Bogdan Opriţa.