Deţinuţii georgieni ar putea să-şi ispăşească pedeapsa la mănăstire
18:57, 12 Mart. 2010
Deţinuţii din închisorile georgiene ar putea să aleagă pe viitor să îşi ispăşească pedeapsa în mănăstiri, potrivit unei propuneri înaintate vineri de oficiali din domeniul carceral şi religios.