Monica Niculescu a câştigat finala de dublu la Petange
17:36, 25 Iul. 2010
Perechea Monica Niculescu/Sharon Fichman (România/Canada), cap de serie numărul unu, a câştigat proba de dublu din cadrul turneului ITF de la Petange (Luxemburg), dotat cu premii în valoare totală de 100.000 de dolari, informează site-ul itftennis.com.