Pădureanu: Ar fi rău să pierdem meciul cu Timişoara
15:27, 17 Feb. 2010
Preşedintele Gloriei, Jean Pădureanu, a declarat că nu ştie cât de bun ar fi un egal în meciul cu FC Timişoara, din etapa a XVIII-a a Ligii I, dar se gândeşte ce neplăcută ar fi o înfrângere în disputa cu echipa fostului antrenor al Bistriţei, Ioan Ovidiu Sabău.