Thom Yorke, solistul trupei Radiohead, s-a „infiltrat” la Summitul de la Copenhaga – VIDEO
15:27, 18 Dec. 2009
Thom Yorke, solistul trupei Radiohead, a reuşit să se "infiltreze" la dezbaterile Summitului despre climă de la Copenhaga, cu ajutorul unei legitimaţii de jurnalist, informează nme.com.