Grupările din Liga I vor să dea în judecată ANAF
18:16, 06 Iul. 2009
Directorul economic al FC Dinamo, Marian Albu, a declarat, luni, că grupările din Liga I intenţionează să dea în judecată Agenţia Naţională de Administrare Fiscală (ANAF) pentru că solicită taxe conform Codului Muncii, fără a lua în seamă o Ordonaţă care reglementează Legea Sportului.