O persoană a fost rănită în incidentele de la meciul Steaua – FC Timişoara
23:14, 25 Apr. 2010
Purtătorul de cuvânt al Jandarmeriei, Marius Militaru, a declarat, duminică, pentru MEDIAFAX, că la meciul de fotbal Steaua Bucureşti - FC Timişoara, scor 3-3, din etapa a XXIX-a a Ligii I, s-au înregistrat o serie de incidente, soldate cu o persoană rănită.