Un adolescent a murit înecat în staţiunea Mamaia
18:59, 22 Aug. 2008
Un tânăr şi-a pierdut viaţa, vineri după-amiază, după ce s-a înecat în mare, în staţiunea Mamaia, iar salvamarii au reuşit să salveze viaţa altor două persoane aflate la un pas de moarte.