A ajuns la spital după ce a consumat substanţe etnobotanice pentru a scăpa de emoţii
13:01, 29 Ian. 2010
Un student ieşean a ajuns la spital, în noaptea de joi spre vineri, după ce a consumat produse etnobotanice, el spunându-le medicilor că a luat astfel de substanţe pentru a putea învăţa mai mult, dar şi pentru diminuarea emoţiilor la examen.