Copilul care s-a înecat cu un bob de fasole respiră fără aparate, dar prognosticul rămâne rezervat
13:16, 22 Aug. 2010
Copilul de doi ani din judeţul Gorj, care a fost adus în stare critică, vineri seară, la Spitalul Judeţean de Urgenţă Craiova, după ce s-a înecat cu un bob de fasole, respiră fără ajutorul aparatelor, de duminică dimineaţă, însă medicii rămân rezervaţi cu privire la şansele lui de supravieţuire.