Leonardo: Trebuie să fim mândri de ceea ce am realizat în această ediţie de Liga Campionilor
12:41, 11 Mart. 2010
Antrenorul echipei AC Milan, brazilianul Leonardo, a declarat, miercuri, după eliminarea grupării sale din Liga Campionilor, în faţa formaţiei engleze Manchester United, cu scorul general 2-7, că suporterii trebuie să fie mândri de prestaţia echipei în actuala ediţie a competiţiei.