Selecţionerul Edward Iordănescu a anunţat cei 23 de jucători pentru meciul din Bosnia
13:42, 07 Iun. 2022
Echipa naţională de fotbal a României va evolua marţi seară în al doilea meci din Liga Naţiunilor, urmând să aibă ca adversară în deplasare pe Bosnia şi şi Herţegovina. Selecţionerul a anunţat la amiază modificările din lot.