Videanu: Las o moştenire „pozitivă” ca primar
12:39, 08 Apr. 2008
Primarul Capitalei, Adriean Videanu, a declarat, marţi, că moştenirea pe care o lasă este una "pozitivă", pentru că 73% dintre bucureşteni vor să se continue actualele proiecte, el anunţând că îşi va continua activitatea ca prim-vicepreşedinte PDL, urmând să se ocupe de programul de guvernare.