Dragomir propune FRF ca galeriile să nu mai însoţească echipele în deplasare
13:14, 10 Nov. 2008
Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, a declarat, agenţiei MEDIAFAX, că va propune federaţiei ca galeriile să nu mai însoţească echipele la partidele din deplasare, începând din returul acestei ediţii de campionat, şi a precizat că preşedintele FRF, Mircea Sandu, este de acord cu o asemenea măsură.