Ingrid Betancourt a plecat împreună cu familia sa spre Paris
09:07, 04 Iul. 2008
Ingrid Betancourt, fosta ostatică a gherilelor FARC, a plecat împreună cu familia sa spre Paris joi seară, după ce a fost eliberată de un comando al armatei columbiene.