Vosganian: PNL are nevoie de conservatorism
15:42, 06 Mart. 2010
Liderul PNL Varujan Vosganian a declarat, sâmbătă, la Congres, că partidul are nevoie să-şi asume şi curentul conservatorist, care vine cu o viziune pe care a numit-o "triada moralităţii", explicând că prin acestă viziune se poate vorbi de triumful moralei în politică.